22-годишна девојка била допирана по телото од патник во комбе од Струга кон Охрид

22-годишна девојка била допирана по телото од патник во комбе од Струга кон Охрид

Вчера попладне во охридската полиција 22-годишна охриѓанка пријавила дека била вознемирувана во комбе кое сообраќало на релацијата Струга-Охрид.

Според пријавата, непознато лице кое исто така било во комбето ја допирало по телото.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds