27-годишна девојка утрово била силувана во хотел во Охрид

27-годишна девојка утрово била силувана во хотел во Охрид

На 04.08.2020 во 05.13 часот во СВР Охрид, 27-годишна скопјанка пријавила дека во соба во хотел во Охрид над неа била извршена обљуба од страна на М.Н. По преземени мерки од полициски службеници од СВР Охрид, М.Н. бил приведен и се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds