48-годишен охриѓанец пронајден починат во својот дом

48-годишен охриѓанец пронајден починат во својот дом

На 12.04.2021 во 17.51 часот во СВР Охрид, пријавено дека во куќа на улицата „15-Корпус” во Охрид бил пронајден починат Л.С.(48) од охридското село Елшани.

Екипа на Итна медицинска помош констатирала смрт без траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds