Ако се разбудите со ГНЕЗДО на глава, не паничете: Ви требаат овие ТРИ состојки за да ја направите вашата фризура СОВРШЕНА!

Ако се разбудите со ГНЕЗДО на глава, не паничете: Ви требаат овие ТРИ состојки за да ја направите вашата фризура СОВРШЕНА!

Потребни ви се само три состојки: регенератор, чешел и фен за коса

Утрото имате важен настан или треба да одите на работа, а косата ви е во благ неред.

Не грижете се. Применете го овој трик и наместете ја како што сакате.

1.Нанесете регенератор или маска за коса која не се плакне.
2.Попрскајте ја косата со малку вода и исчешлајте ја.
3.Вклучете го фенот за коса на ладно дување и со чешел поминувајте низ косата додека ја сушите.
4.Ставете серум или масло на вашата коса за да добиете сјај.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds