Бајден во нов проблем, сопругата веднаш му пријде за помош

Бајден во нов проблем, сопругата веднаш му пријде за помош

Американскиот претседател Џо Бајден (78) повторно делуваше приллично изгубено за време на најновиот јавен настап.

Имено, Бајден заборави каде ја оставил заштитната маска.

-Во проблем сум, не можам да ја најдам маската, се пожали Бајден.

Сопругата Џим веднаш му пријде, но на крајот американскиот претседател маска ја пронајде во својот џеб.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds