Без електрична енергија утре Лабуништа и Боровец

Без електрична енергија утре Лабуништа и Боровец

Утре 25.11.2021 год, oд 09:00 до 16:00 часот без струја ќе бидат корисници од Лабуништа само во реонот од Краста,Амбуланта,Мустофци и сите корисници од Боровец.

ЕВН

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds