Black Friday во City Centar

Black Friday во City Centar

Black Friday црна недела во – City Centar – голем попуст на сите артикли: текстил, обувки, куфери, најголем избор играчки за деца, кујнски прибор, новогодишни украси и многу други артикли.

-Ви нудиме многу артикли со фабрични цени како: Турски Фармерки (машки и женски) од 499 до 799 ден, Тренерки комплет (машки и женски) за само 799 денари, папучи Гезер 170 денари, Јоргани единечни 450 денари, дупли 550 денари, перници 150 и 250 денари, масички 3 во 1 од 1200 нљ 999 денари…Количините се ограничени побрзајте и добивајте од нашата луда и неповторлива понуда….Акцијата трае од 26.11. до 01.12.2019 год..

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds