Бугарска работа: Со сено по полицијата (ВИДЕО)

Бугарска работа: Со сено по полицијата (ВИДЕО)

Протестите во Софија се интензивираат.Бугагарските граѓани секојдневно се на улиците и бараат премиерот Бојко Борисов да си замине. На вчерашните протести беше забележана несекојдневна глетка кога граѓаните со сено маваа по полицијајците.

Погледнете

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds