Целосно изгоре автомобил на автопатот Скопје – Тетово (видео)

Целосно изгоре автомобил на автопатот Скопје – Тетово (видео)

Автомобил марка „renault twingo“ целосно изгоре на автопатот Скопје – Тетово во близина на селото Ласкарци.

Пожарот зафатил и дел од дрвјата кој се наоѓаат во близина.Екипите на пожарна веќе се на терен.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds