Дали Златан е семето на раздорот? Најзгодната италијанска водителка раскина со дечкото

Дали Златан е семето на раздорот? Најзгодната италијанска водителка раскина со дечкото

Згодната италијанска водителка Дилета Леота раскина со своето момче!

Според денешниот италијански печат, Дилета и нејзиното момче, боксерот Даниел Скрадина, веќе не се заедно.

И додека поранешните љубовници сè уште молчат и не се изјаснуваат на оваа тема, информациите се шират низ Италија дека Златан Ибрахимовиќ е „виновен“ за сè.
Имено, Златан и Дилета работеа заедно на фитнес кампања, а тие се многу активни на социјалните мрежи. Двајцата си оставаа провокативни коментари под фотките.

Дали навистина Дилета и нејзиното момче раскинале, како и дали тоа има врска со шведскиот фудбалер, времето ќе каже.

View this post on Instagram

Zlatan approva @buddyfit 🤣💪🏼

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds