Денес во посета на Лабуништа Карате инструктор од Лондон

Денес во посета на Лабуништа Карате инструктор од Лондон

Почитувани каратисти, родители, пријатели и љубители на карате спортот. Со големо задоволство Ве покануваме денес во 17:30 часот во Спортската Сала во Лабуништа да присуствувате и да уживате во карате тренингот со карате интрукторот Бериша Рамадан кој ни доаѓа од Лондон да одржи карате тренинг со Каратистите од Лабуништа.

Карате Клуб ЕРОЛ

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds