Денес Завршен Митинг на ДУИ во Подгорци

Денес Завршен Митинг на ДУИ во Подгорци

Демократската унија за интеграција денес ќе одржи Митинг и ќе ја преставува својата изборна програма во ПОДГОРЦИ кај “УЧИЛИШТЕТО” – во 20:30 часот (29.10.2021 ПЕТОК) каде ќе се претставува кандидатот за градоначалник РАМИЗ МЕРКО,

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds