Дознал дека сопругата го изневерува со помош на Гугл мапс

Дознал дека сопругата го изневерува со помош на Гугл мапс

Маж од Перу додека ги разгледувал улиците на Лима со помош на Гугл мапс наишол на неочекувана глетка.

На една од споредните улици забележал дека на една клупа седи неговата сопруга. Но, она што го шокирало било тоа што таа не била сама, туку на нејзините нозе лежел непознат маж.

Токму на овој начин тој открил дека сопругата го изневерува.

Како што пренесува британски „Мирор“, сопругата откако се вратила дома, не го негирала неверството.

Овој брачен пар веднаш потоа почнал бракоразводна постапка.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds