ДПА ќе го поддржи Рамиз Мерко и ДУИ во Струга

ДПА ќе го поддржи Рамиз Мерко и ДУИ во Струга

Денеска беше постигнат договорот за соработка меѓу ДПА и ДУИ за вториот круг од локалните избори на 31 октомври.Нашата сеопфатна програма ги обединува сите во една цел: изградба на подобар град за сите.-информираат од ДУИ-Струга

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds