• 10/08/2020
 Драма во Струга: Украл автомобил и излетал од коловозот

Драма во Струга: Украл автомобил и излетал од коловозот

loading...
Advertisement

Драма во Струга вечерва на влез во Струга на кружнио тек засега непознато лице украл автомобил мерцедес со охридски регистарски таблички по што излетал од патот во близина на сити центар во Струга, според очевидци нанесена е материјална штета, нема информации за повредени или настрадани лица. Подетални информации во текот на утрешниот ден.

Можеби ке те интересира