Елмас се уште го држи еуфоријата од Тбилиси: „Влета“ со автомобил пред камерите на Скај Спорт 24 (ВИДЕО)

Елмас се уште го држи еуфоријата од Тбилиси: „Влета“ со автомобил пред камерите на Скај Спорт 24 (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас, очигледно, и по враќањето во Италија се уште го држи еуфоријата од Тбилиси и пласманот на Европското првенство следната година.

При денешното враќање на тренинзите на Наполи, пред тренинг центарот на наполитанците при влегувањето со својот автомобил се одлучи да поздрави, на само нему својствен начин, пред камерите на „Скај спорт 24“ кои во моментот беа уклучени во програма во живо…

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds