Физичка пресметка во Струга

Физичка пресметка во Струга

На 07.05.2021 година околу 23.00 часот во близина на казино на улицата „Пролетерски бригади“ во Струга, нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Б.Б.(33) и Д.У., двајцата од Струга. Против напаѓачот, ОВР Струга ќе поднесе соодветна пријава.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds