ФОТО: Кога имаш многу пари, а малку стил изгледа вака – вереницата на Роналдо направи прогласена за модна катастрофа

ФОТО: Кога имаш многу пари, а малку стил изгледа вака – вереницата на Роналдо направи прогласена за модна катастрофа

Во вторникот беше одржана ревија на брендот Луј Витон, а поголмо внимание од самата ревија привлече Георгина Родригез, 26-годишната вереница на фудбалерот Кристијано Роналдо.

За нејзината модна комбинација не престанува да се зборува. Георгина успеала со само еден стајлинг да г ги сврти критичарите против себе и да предизвика негативни коментари.

Ни овој пат не успеала да избере одговарачко парче кое ќе ѝ прилега на нејзината фигура и уште еднаш докажала дека парите не можат да купат и стил.

Имено, таа се појавила во мантил во кафеава боја и високи потпетици во силно црвена боја. Стајлингот го дополнила со црвена чанта. Иако секое парче на неа чини прескапо, сите се сложиле дека нејзиниот изглед делува евтино.

„Дали носи нешто под овој мантил? Вака лошо стилизирана жена одамна не сме виделе“, едногласни биле модните критичари.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds