ФОТО: Никогаш поубава – Хурем султан покажа како изгледа во 8-от месец од бременоста

ФОТО: Никогаш поубава – Хурем султан покажа како изгледа во 8-от месец од бременоста

Прекрасната 37-годишна турска актерка Мерјем Узрели која народот ја запозна по улогата на Хурем султан во хит-серијата „Величествениот“, сега на нејзините фанови им откри како изгледа во 8-от месец од бременоста.Иако ги има намалено работните обврски и ангажмани, актерката открива дека обожава да учествува во фотосесии, при кои гордо позира со трудничкото стомаче!Актерката веќе е мајка на преслатката Лаура Џемин Узрели.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds