Хрватите ги расплакаа Бразилците: Нејмар брише солзи, другите легнаа на земја (ФОТО)

Хрватите ги расплакаа Бразилците: Нејмар брише солзи, другите легнаа на земја (ФОТО)

Фудбалерите на бразилската репрезентација по поразот од Хрватска не можеа да ги скријат солзите и разочарувањето.

На Нејмар не му се веруваше како од речиси пласирани во полуфиналето, „кариоките“ на крајот останаа со празни раце. (МИА)

 

 

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy