Исчезната стружанка, сопругот пријавил во полиција

Исчезната стружанка, сопругот пријавил во полиција

Исчезната стружанка, сопругот пријавил во полиција.

На 25.11.2020 година во 18.25 часот,.27 годишен житен од Струга, во полициската станица, пријави дека неповата сопруга. од Струга, се оддалечила од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds