Ивана Кнол ќе се соблече ГОЛА, на потег е Лука Модриќ и репрезентација

Ивана Кнол ќе се соблече ГОЛА, на потег е Лука Модриќ и репрезентација

Атрактивната Ивана Кнол даде ветување по триумфот на Хрватска против Бразил, таа ќе се соблече гола доколку „коцкестите“ го освојат мундијалот во Катар.

Ивана Кнол е една од главните атракции на Светското првенство, најпознатата хрватска навивачка привлекува огромно внимание со оскудните модни комбинации со мотивите на хрватската шаховница.

Таа е подготвена да оди чекор понапред доколку „коцкестите“ забележат уште две победи во Катар и во разговор со медиумите од Германија вети дека ќе се соблече гола.

„Доколку Хрватска го освои мундијалот во Катар, паѓа мојата облека“ – порачала Ивана Кнол.

Хрватска во вторник ќе се бори за ново финале, противник ќе им биде Аргентина предводена од Лео Меси.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy