Камерите на бензиска пумпа во Хрватска снимија неверојатна сообраќајка- малку фалеше да го „собере“ човекот што полнеше гориво

Камерите на бензиска пумпа во Хрватска снимија неверојатна сообраќајка- малку фалеше да го „собере“ човекот што полнеше гориво

Неверојатна сообраќајна несреќа се случи вчера попладне во Карловац, Хрватска во близина на бензинската пумпа.

Маж кој се движел во правец на градот свртел кон бензинската пумпа, удрил во тротоарот, се превртел, а малку фалеше да го „собере“ човекот што полнеше гориво и застана на покривот на влезот на бензинската пумпа. За среќа, тој помина без повреди.

Сè снимил возачот кој возел зад него, но и надзорните камери на бензинската пумпа.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds