Касемиро и Модриќ уште на полувремето ги заменија дресовите! (ФОТО)

Касемиро и Модриќ уште на полувремето ги заменија дресовите! (ФОТО)

Поранешните клупски колеги, Лука Модриќ и Касемиро по крајот на првото полувреме ги променија дресовите.

Вообичаено тоа се прави по последниот судиски свиреж, но Модриќ и Касемиро решија уште по првите 45 минути да ги сменат дресовите.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy