Клои Кардашијан е непрепознатлива

Клои Кардашијан е непрепознатлива

Клои Кардашијан им се обрати на своите обожаватели на социјалната мрежа Твитер.Обраќањето беше со цел да им се заблагодари за нимонацијата на People’s Choice наградата.

Но, фокусот на нејзините обожаватели беше во нејзиното лице поточно брадата и носот. Навистина е непрепознатлива веќе!

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds