Која е Камилa Васкез? – Адвокатката на Џони Деп станува позната личностМагазин | TV21.mk

Која е Камилa Васкез? – Адвокатката на Џони Деп станува позната личностМагазин | TV21.mk

Милиони гледачи ширум светот се приспособуваат да ја следат правната битка меѓу холивудските Џони Деп и Амбер Херд, а како што се развива драмата, нова ѕвезда се најде во центарот на вниманието: адвокатката на г-дин Деп, Камила Васкез. Младата адвокатка од Калифорнија го привлече вниманието на милиони луѓе по судењето за клевета што нејзиниот клиент […]

The post Која е Камилa Васкез? – Адвокатката на Џони Деп станува позната личност first appeared on TV21.mk.Магазин | TV21.mk

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy