(LIVE STREAM)Супер лига: „Езерско“ дерби во Струга

(LIVE STREAM)Супер лига: „Езерско“ дерби во Струга

Екипите на Струга и Охрид, денеска со почеток во 17:30 часот, во салата „Нико Нестор“ во Струга ќе ги одмерат силите во популарното „Езерско“ дерби. Натпреварот се игра пред празни трибини поради мерките и протоколите за заштита од коронавирусот се игра пред празни трибини.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds