Милица Павловиќ важи за најатрактивна пејачка, а вака изгледа без грам шминка

Милица Павловиќ важи за најатрактивна пејачка, а вака изгледа без грам шминка

Пејачката Милица Павловиќ важи за една од најзгодните и најатрактивните на српската јавна сцена.
Таа што и да одблече одлично и стои на нејзината витка фигура, а често добива комплименти за нејзиниот изглед.
Меѓутоа, сега на Инстаграм се појави фотографија на која Павловиќ нема грам шминка и покажа како изгледа кога ќе се исклучат камерите.
Нејзините следбеници ја опсипааа со коментари и тврдат и вака изгледа преубаво.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds