Милиони луѓе го гледаат штотуку роденото бебе! Погледнете зошто

Малечката Агата Рибиеро Коељо, родена во Бразил докторите ја донеле до нејзината мајка, а тоа што тогаш се случило ги разнежнило сите што биле во салата, како и оние што ја виделе снимката.

Бебето стана светска сензација само неколку минути откако се роди.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds