Митинг на ДУИ утре во Струга

Митинг на ДУИ утре во Струга

Демократската унија за интеграција утре ќе одржи Митинг и ќе ја преставува својата изборна програма во Струга во “НОВА АПОЛОНИА” – во 18:00 часот (12.10.2021 Вторкин) ., каде ќе се претставува кандидатот за градоначалник РАМИЗ МЕРКО и листата на кандидати за советници, На митингот ќе учествуваат лидерот на ДУИ г-дин Али Ахмети.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds