Муртезоски денес на средба со жителите на Лабуништа

Муртезоски денес на средба со жителите на Лабуништа

Денес со почеток во 18.30 часот во просториите на Здружението „Толеранца“ во Лабуништа, кандидатот за градоначалник на Општина Струга Самир Муртезоски ќе оствари средба со жителите на Лабуништа.

На средбата ќе учествува претседателот на ДПА, г-динот Мендух Тачи, Јетмир Мазари носител на советничката листа и Ерхан Велиоски кандидат на советничката листа.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds