• 12/08/2020
 На излезот од Охрид се судрија автобус и два автомобили

На излезот од Охрид се судрија автобус и два автомобили

loading...
Advertisement

Утрово се случи сообраќајна несреќа на излезот од Охрид, на самиот надвозник, на патот према Струга. Се судрија автобус и автомобил.

во сообраќајката повредени се три лица кои се пренесени во болницата во Охрид, но засега немаме информација за карактерот на повредите.

Извор:ohrid1.com

Можеби ке те интересира