НБА-кошаркар по улица бодел луѓе со игла

НБА-кошаркар по улица бодел луѓе со игла

Скандалите со НБА-кошаркарите се редат како на лента. Овој пат на удар во јавноста се најде Бен Гордон (39), која бркал луѓе по улица за да ги прободе со игла.

Поради ова, поранешниот НБА-играч е сместен во психијатриска установа и во неколку наврати се обиде да избега. Луѓето останале во шок, очевидците раскажуваа што се случило и многумина беа изненадени. Сето ова се случило набргу откако бил уапсен бидејќи ги претепал своето дете и полицијата.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy