Охриѓанец каснат од куче

Охриѓанец каснат од куче

На 13.11.2019 во 13.10 часот во СВР Охрид, Н.Б.(56) од Охрид пријавил дека на улица „Св.Климент Охридски“ во Охрид бил каснат од куче скитник на десната нога.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds