Охриѓанец пронајден мртов на паркинг во автомобил

Охриѓанец пронајден мртов на паркинг во автомобил

На 30.04.2021 година во 20.10 часот во СВР Охрид пријавено е дека во автомобил на паркинг во близина на „Горна Порта“ во Охрид е пронајдено починато лице.

Од извршениот увид констатирано е дека станува збор за М.Ј.(55) од Охрид, а лекар од Итната медицинска помош  констатирал смрт без траги на насилство. По насоки на јавен обвинител, телото е предадено на семејството.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy