Охриѓанец се лизнал на улица и починал

Охриѓанец се лизнал на улица и починал

Утрото на 5 февруари во СВР Охрид било пријавено дека на ул.„Марко Цепенков“ во Охрид, 83-годишен жител на Охрид се лизнал и паднал, по што починал на местото, информира МВР.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Извор:OhridNews

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds