Пациент од ковид одделението во ГОБ 8 септември се фрлил од зградата

Пациент од ковид одделението во ГОБ 8 септември се фрлил од зградата

Пациент од Градската општа болница 8 Септември во Скопје од ковид одделението се фрлил од зградата пренесува канал 5.

Мртвото тело на пациентот лежи пред болницата а во моментов полиција прави увид.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds