Полицијата трага по 37-годишна жена од Струшко

Полицијата трага по 37-годишна жена од Струшко

На 4-ти декември 2020 година, во 13:30 часот, 57-годишната Б.Н. од селото Делогожда, пријавила во ОВР Струга дека од дома се оддалечила нејзината ќерка, 37-годишната Ф.Н.

-Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од СВР Охрид.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds