„Продавам риба веќе 20 години, но вакво нешто не сум видел досега“

„Продавам риба веќе 20 години, но вакво нешто не сум видел досега“

Загадените води се многу голем проблем во последно време, а за тоа е доказ и снимката која кружи на социјалните мрежи. Погледнете во видеото!

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds