Пронајдено безживотно тело во Охрид

Пронајдено безживотно тело во Охрид

Утрово, околу 8.30 часот, на булевар „Македонски Просветители“ во Охрид, пронајдено е безживотно тело, информираат од СВР Охрид.

Повикана е итна медицинска помош. Се работи на расветлување на случајот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds