Прва фотка од „Медените“ – спремни за црвениот тепих на Оскарите

Прва фотка од „Медените“ – спремни за црвениот тепих на Оскарите

Главните јунаци на „Медена земја“ се подготвени за Оскаровската вечер.

Тамара Котевска, Атанас Георгиев, Љубомир Стефанов, Атиџе Муратова, Самир Љума, Рена Еид, Благоја Неделковски и Фејми Даут со двојна номинација на Оскарите се подготвени за црвениот тепих.

Вие ја имате привилегијата да бидете вечерва во Долби театарот. Атиџе е денес на врвот на светот.

Со среќа „медени“! Ви стискаме палци!

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds