Пукотници во Сараево – има повредениПукотници во Сараево – има повредени

Вечерва се случи пукање во сараевската населба Храсно, тоа беше потврдено за Кликс во Министерството за внатрешни работи на Сараевскиот кантон.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds