Рамиз Мерко вечерва во Лабуништа

Рамиз Мерко вечерва во Лабуништа

Вечерва кандидатот од редовите на Демоктратската унија за интеграција и актуелен градоначалник на општина Струга Рамиз Мерко ќе одржи средба со жителите на Лабуништа во 20:00 часот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds