Репортерката правеше прилог со нудисти, па се соблече г*ла – водителите во студиото подзинаа од тоа што го видоа таму долу од овој дедо

Џози Гибсон, една од водителките на британската утринска програма сними прилог со нудисти во едно одморалиште.
Се ви е јасно што следува во најава…
Џози помислила дека би било убаво и таа да се соблече за да има смисла целиот тој прилог, па во еден момент заедно со нудистите започна да се соблекува.
Камерманот се обиде навистина да не ја сними колешката без градник на себе, но вниманието го привлече човекот зад неа, а ќе видите и самите зошто.
За сето ова време водителите во студиото буквално ги прекриваа очите и подзинуваа целото време, погледнете и самите:

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds