Се запали автомобил на “ЌАФАСАН”

Се запали автомобил на “ЌАФАСАН”

Денес на пладне на граничниот премин Ќафасан се запалил автомобил во движењ марка “Ауди А6” ,причините засега непознати.нема информации за повередени лица.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds