Шекеринска: Ветено, остварено. Дојдоа новите униформи

Шекеринска: Ветено, остварено. Дојдоа новите униформи

На својот официјален Фејсбук профил, министерката за одбрана Радмила Шекеринска сподели кратка објава за уште едно остварено ветување – нови униформи за припадниците на Армијата.

Министерката само кратко напиша „Ветено, остварено. Дојдоа новите униформи“.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds