Скопјани нападнати во хотел во Струга

Скопјани нападнати во хотел во Струга

На 27.08.2021 во 16,40 часот во Полициска станица Струга, В.Н.(58) од Скопје пријавил дека околу 13,00 часот додека бил заедно со С.Ч. од Скопје во хотел во Струга биле физички нападнати од Е.П. од Куманово и З.П.Ј. од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds