Со експлозивна направа оштетени неколку дуќани во Скопје

Со експлозивна направа оштетени неколку дуќани во Скопје

Како што соопшти МВР, со експлозивна направа оштетени биле стакла од неколку дуќани.

Од полицијата засега велат дека нема повредени лица и се работи на расчистување на случајот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds