Сообраќајка кај Мислешево

Врчрва , на магистралниот пат Подмолје-Струга, кај селото Мислешево, се случила сообраќајна незгода, помеѓу две патнички возила.

На местото на сообраќајнате незгода, увид изврши полициската станица Струга.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds