Сообраќајка кај Велешта

Сообраќајка кај Велешта

Вечерва околу 19:30 часот на регионалниот пат Струга-Дебар кај Велешта,се случи сообраќајната незгода.

Во сообраќајната незгода учествуваа две патнички моторни возила.

На местото на сообраќајната незгода, увид извршија полициски екипи.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds